HC Tallinna alustas eurosarja koduplatsil viigiga

september 10, 2023

EHF European Cup eurosarja esimese ringi avamängus viigistas HC Tallinna käsipallimeeskond koduses Kalevi spordihallis Luksemburgi hõbedameeskonnaga Käerjeng Handball 26:26.

Tallinlased alustasid kohtumist suurepäraselt – kuuendal minutil juhiti 4:1, kümnendal 6:3 ning kaheksateistkümnendal minutil oli peale 7:0 spurti vahe juba 13:4, mis jäi ka mängu suurimaks eduseisuks.

Peale 16:10 lõppenud poolaega haaras initsiatiivi serblase Zoran Radojevici juhendatav Luksemburgi klubi. HC Tallinna eduseisul 22:18 tegi Käerjeng 6:1 spurdi ning läks juhtima 24:23. Kuigi tallinlased said 26:24 juhtima, siis lõppes kohtumine võitlusliku viigiga. Lukseburgi klubi oli tänases kohtumises mehitatud lausa 10 leegionäriga ehk koosseisu kuulusid 16 mängijast kaks horvaati, kaks bosnialast, serblane, makedoonlane, sloveen, britt, portugaallane ja prantslane.

“Esimene poolaeg õnnestusime kodupubliku ees väga hästi. Teisel poolajal tulid mõned postid ja lihtsad pihta viskamised. Ka väsimus andis tunda. Kutid pidid palju tööd tegema selliste suurte mängijate vastu. Poisid uskusid aga lõpuni ja saime hakkama. Poiste ees müts maha”, lausus HC Tallinna peatreener Martin Noodla.

Kordusmäng Luksemburgis toimub laupäeval, 16. septembril kell 17:30 Bascharage linnas. Kahe mängu kokkuvõttes võitjaks osutuv meeskond kohtub teises ringis Ukraina esiklubiga HC Motor.

hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]