HC Tallinna 40-aastane eestvedaja Lepp tuleb taas mängijana platsile!

veebruar 4, 2023

Eesti meeste käsipalli meistriliigas kohtuvad pühapäeval, 5. veebruaril kell 17:00 Sõle Spordkeskuses HC Tallinn ja SK Tapa.

HC Tallinna ridades tuleb mängijana taaskord üle nelja aasta platsile klubi eestvedaja ja võistkonna 40-aastane peatreener Risto Lepp. Lepp teeb teistkordse tagasituleku mängijana. Tippspordist raske õlavigastuse tõttu 30-aastaselt 2013. aastal loobuma pidanud Lepp aitas enda loodud HC Tallinna klubi 2019. aasta kevadel peale kuue aastast eemalolekut mängijana meistriliiga hõbemedalile.

“Kui eelmise comebacki tegin, siis püstitasime ilmselt põhihooaja käsipalli pealtvaatajate publikurekordi. Kalevi spordihallis oli kokku üle 600 inimese. Eks selgi korral võib-olla põnev vaatama tulla, mida suudan. Seekordse tagasituleku eesmärk on anda meestele rohkem vahetust, et nad säiliksid kauem värskena ja suudaksime kvaliteeti kauem hoida. Meil hetkel väga vähe vahetusmängijaid, kuid ma ei tule noortelt arenguks väärtuslikku mänguaega võtma. Ma usun, et ma suudan mängijana võistkonnale rohkem anda kui hetkel treeneripingil, kus mul kannatust ilmselgelt liiga vähe. Tahan kohe võita! Loodan oma mänguga meeskonnakaaslased paremaks teha ehk luua neile positsioonirünnakutel paremaid võimalusi väravaviskamiseks. Aga mängiv peatreener on üliraske olla. Trenni olen meestega pidevalt sel hooajal kaasa teinud. Eile mängisime oma duubelvõistkonnaga treeningmängu. Nautisin. Ma arvan, et mängijad ise ka nägid, et võin neid aidata ja hoida neil tugiisikuna mängulusti ja võitluslikkust üleval mängu lõpuni, ükspuha mis seis tablool. Nii et, ma ei imesta kui pühapäeval võtame kodus oma esimese võidu. Selge, et ma ei ole esimeses mängus veel sellisel tasemel nagu ise soovin, kuna mängutunnetuse tagasisaamine võtab aega. Tapa on selge soosik ja sel hooajal võimsas hoos. Nädal tagasi kaotasime neile kodus koguni 17-30, kuid pühapäeval ei imesta kui võtame hooaja esimese võidu. Järgenevates mängudes olen juba kindlasti parem, aga seda juhul kui kanderaamilt pühapäevases mängus ära ei veeta”, muigas Lepp, kes hetkel ei ole veel otsustanud, et kas ta mängib võistkonna eest veel mõne mängu või keskendub pigem treeneritööle.

Kohtumine toimub pühapäeval, 5. veebruaril kell 17:00 Sõle Spordikeskuses ning kõikide piletiostjatel on võimalus pääseda poolajal toimuvale viskevõistlusele, kus edu korral on võimalik võita uus sülearvuti Apple MacBook Air. Sissepääs Sõle Spordikeskusesse maksab täiskasvanutele 5 EUR ning kuni 16-aastastele lastele ja pensionäridele 3 EUR.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE