HC Tallinn võõrustab meistriliigas Viljandit Sõle spordihoones

november 20, 2018

Sõle spordikeskuses lähevad kolmapäeval, 21. novembril kell 19 vastamisi mullu pronksimatšis põrkunud HC Tallinn ja Viljandi HC, kes alles hiljuti mängisid omavahel Balti liigas ning kümnekonna päeva pärast on vastakuti Eesti karikavõistluste poolfinaalis.

Kui eelmisel hooajal alistasid mulgid pealinlased kõigis neljas omavahelises kohtumises, siis kümme päeva tagasi Viljandis said kindla 30:18 võidu külalised. Meistriliiga tabelis lahutab meeskondi kuus punkti ja viis kohta, sest Viljandil on seni kirjas vaid kaks silma, Tallinn alustas hooaega aga nelja võiduga. Viimati kaotas Jüri Lepa juhendatav klubi liigas aga liidrikoha, jäädes alla HC Kehra/Horizon Pulp&Paperile.

Marko Koks: meil meeskonnas põdejatüüpe pole

“Balti liigas saadud suur võit ei pane meid kindlasti vastast alahindama, Viljandi on tugev meeskond,” kinnitas Lepp. “Vahepeal edenesime karikasarjas samuti selge ülekaaluga, aga mängu oli Tartu Ülikooli vastu küll, meie esiliiga on heal tasemel. Õnneks on kõik mehed terved ja tahtmist täis, nii et läheme parimat andma ja pealtvaatajatele head käsipalli pakkuma.”

Mõlemad meeskonnad pääsesid Eesti karikavõistluste finaalturniirile – kus kohtutakse poolfinaalis –, kuid Viljandi pidi selleks oluliselt rohkem vaeva nägema. HC Viimsi/Tööriistamarketist oldi küll kahel korral üle, ent vastavalt vaid kolme- ja üheväravalise paremusega. Viljandi peatreener Marko Koks jäi esitustega karikamängudes rahule.

“Kaitse oli päris hea ja erinevalt eelmistest mängudest ei tulnud meil sisse suuri mõõnasid. Kindlasti saame positiivse emotsiooni pealt pealinna sõita, aga ega meil meeskonnas selliseid põdejatüüpe olegi. Kõik mõistavad, et oleme sel hooajal õpipoisid, aga eks üritame kevadeks ikka kohamängudele pääseda,” sõnas Koks.

“Viimati ei saanud me Tallinna vastu algusest peale jalgu alla ja miski eelnevalt räägitu ei toiminud. Eks teeme järeldused ja püüame paremini hakkama saada. Tallinnaga saame päris tihti nüüd mängida, aga selliseid seeriaid on ennegi olnud. Üks aasta alles mängisime siin Servitiga vist neli korda kahe nädala jooksul,” meenutas Viljandi juhendaja.

Meistriliiga 6. voor:
21.11.  19:00  Põlva Coop – Aruküla/Audentes
21.11.  19:00  HC Tallinn – Viljandi HC
22.11.  19:00  HC Viimsi/Tööriistamarket – Põlva Serviti
22.11.  19:00  HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – SK Tapa
Pildil: Viimati kohtusid HC Tallinn ja Viljandi HC kümmekond päeva tagasi Balti liigas, kolmapäeval seisab ees omavaheline meistriliigamäng. (Foto: HC Tallinn/arhiiv).

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE