HC Tallinn võõrustab Kalevi spordihallis Raasiku Mistrat

november 1, 2022
Tallinnas toimuvas kohtumises tunnevad võistkonnad teineteist läbi ja lõhki
HC Tallinna ja Mistra hooaja algus on kulgenud väga erinevas võtmes, kui pealinlastel on tõsiseid probleeme koosseisuga, kuid nende vastastel samas pigem vastupidised mured, millised pallurid sel päeval üldse protokolli kirja saavad. See aga väljendub selgelt ka tulemustes, kui HC Tallinnal pole veel meistriliigas punktiarvet avada õnnestunud ning Mistra on tunnistanud vaid Põlva Serviti paremust. Ametlikes kohtumistes tiimid veel sel hooajal vastamisi ei ole läinud, kuid peetud on mitmeid sõprusmänge.
“Oleme sel hooajal teadlikult oma koosseisu kõvasti noorendanud, andes nii võimaluse Tallinnas kasvanud 17-18 aastastele meestele põhikoormat kanda. Mistra vastu oleme pidanud mitmeid kontrollmänge, nii et vastane on meile hästi teada. Nende koosseisus mängivad mitmed pallurid, kes ka HC Tallinna särki kandnud, näiteks 2018. aastal meie ridades karikavõitjaks tulnud Rauno Aus, Enrico Anton ja Armis Priskus. Mistra on Põlva kõrval tänavu üks paremini komplekteeritud tiime, kus noorte kõrvale on võetud mitmed kvaliteetsed leegionärid. Nad mängivad tänapäevast kiiret käsipalli ja sel hooajal on näidanud paremat minekut kui meie,” alustas HC Tallinna peatreener Risto Lepp.
“Tänavu on meistriliiga tase ühtlasem, kui mina seda oma pika karjääri jooksul mäletan. Aastaid tagasi võis mõne vastase vastu minnes teha eelmisel päeval kõva kangitrenni, enam seda lubada ei saa. Kõigi vastu võitlema minnes tuleb teha korralik ettevalmistus ning iga punkt on tabelit vaadates väga oluline. Meie eeliseks on kolmapäeval kindlasti pikem pink, kuid ega lihtsalt ei tule midagi, seda näitas ka HC Tallinna esimene poolaeg Põlva Serviti vastu,” kommenteeris Mistra juhendaja Jüri Lepp, kes ise kolmapäevase vastase treeneritoolil nad 2018. aastal Eesti karikavõiduni tüüris.
“Mistrat juhib vana kaval rebane Jüri Lepp, kes pingil kogu tegevust rahulikult kontrolli all hoiab,” rääkis Risto Lepp vastaste pingil istuvast isast. “Eks kõigi vastu peab mängima, ei ole suurt vahet, kes vastaste treeneritoolil istub. Mina valmistun matšiks nii nagu igaks teiseks,” jäi Jüri Lepp tagasihoidlikuks küsimuse peale, kas poja vastu ka teistmoodi kogemus tiimi juhendada.
https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE