HC Tallinn võitis karikavõistluste veerandfinaalis

november 13, 2021

Põlva Coop hakkas soosikule vastu, aga Tallinn sai Eesti karikavõistluste veerandfinaali avamängus kuueväravalise edu 26:20 võiduga.

Coop sai küll Joonas Vassiljevi väravast juhtima, aga jäi siis hätta Tallinna jõulise kaitse ja väravavaht Marius Aleksejevi ülemängimisega. Teisel pool platsi ei suutnud noored põlvalased lugeda vastaste kombinatsioone ja Kütt purjetas kolme korral kaitseliinist osavalt läbi ning 11. minutil oli külaliste edu 7:2.

Tänavu juba Balti liigaski Serviti särgis resultatiivselt debüteerinud Kermo Saksing vastutas põlvalaste skoori eest, ent Tallinn libises üha kaugemale eest. 21. minutil tegi Marek Karu kiirrünnaku lõpetuseks 12:4. Coop lõpetas poolaja aga hästi ning puhkepausile minnes oli seis 14:7, kusjuures Saksing oli visanud juba kuus väravat.

Tallinn väljus riietusruumist isukalt ja Rooba kasvatas edu üheksale väravale. Siis üllatas Coop 5:0 vahespurdiga ning Vassiljev tegi seisuks 16:12. Uuesti põgenesid külalised kaugemale, aga korra veel vähendas Coop vahe neljale. Peamiselt Dmõtro Turtšenko ja Markus Oliver Mädo tabamustega hoidis Tallinn siiski turvalist edu.

1. aasta Eesti karikavõitjad said lõpuks 26:20 võidu, nädala pärast kohtutakse Kalevi spordihallis. Turtšenko viskas võitjate kasuks kuus, Kütt ja Mädo neli väravat. Kohtumise parimana sai Saksing põlvalaste poolel kirja üheksa tabamust, Vassiljev lisas neli.

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]