HC Tallinn vahetab Soome meistriliiga Balti liiga vastu

juuli 6, 2022

HC Tallinn osaleb septembris algaval hooajal peale kaheaastast pausi taas Balti meeste käsipalliliigas.

HC Tallinn osales Soome meeste meistriliiga põhiturniiril kahel järjestikusel hooajal. Soome liiga play-offis polnud tallinlastel võimalik mängida, kuna kahe riigi meistrivõistlustel üheaegselt sama võistkonnaga osaleda ei saa.

“Suur tänu Soome Käsipalliliidule ja kõikidele klubidele, kes võimaldasid meil kaks aastat seal mängida. Soome tippklubid Karjaa BK-46, Helsinki Dicken ja Riihimäki Cocks on viimastel aastatel jõudnud juba väga heale tasemele. Liigat iseloomustas kiire ja tehniline käsipall. Kuna uues formaadis Balti liiga on hästi käima läinud, siis ilmselt Eesti-Soome ühisliigast lähiaastatel pole mõtet rääkida nagu alguses soomlastega mõtteid mõlgutasime. Pigem tundub, et Soome klubid on mõistlik kaasata järgnevatel aastatel Balti liigasse võib-olla mõne Ukraina võistkonnaga koos, kuna poliitilise olukorra tõttu ilmselt lähiaastatel Valgevene ja Venemaa võistkondadel Balti liigasse asja pole”, lausus HC Tallinna eestvedaja Risto Lepp.

“HC Tallinn alustas uueks hooajaks üldfüüsilist ettevalmistust esmaspäeval. Lähiajal soovime saada meeskonna täielikult komplekteeritud ning peatreeneri paika”, ütles ise hetkel treeninguid läbi viiv Lepp.

HC Tallinn osaleb tänavu viiendat hooaega järjest ka eurosarjas, kuhu Eesti klubidest on veel registreeritud Põlva Serviti ja Viljandi HC.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE