HC Tallinn seljatas Eesti meistriliigas HC Kehra/Horizon Pulp & Paperi

aprill 7, 2022

Eesti meeste meistriliigas võitis HC Tallinn kolmapäeva õhtul võõrsil HC Kehra/Horizon Pulp & Paperi meeskonda 33:25 (18:11).

Viis mängu koduste konkurentide vastu võiduta olnud mullune hõbe HC Tallinn külastas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit ja esimese nelja minuti jooksul ei suutnud kumbki meeskond nulle tabloolt pühkida. Eriti säras tõrjetega Armis Priskus, kes oli täna pealinlaste ainus väravavaht, kuna Marius Aleksejev sai kahemängulise võistluskeelu.

Korraks said kehralased juhtima 3:2, kuid Kaspar Leesi juhtimisel ründas Tallinn vägagi resultatiivselt ja 16. minutil tuli Vitali Gorovõi puudumisel mängujuhina tegutsenud Eesti koondislase viskest 9:4. Poolajavileks juhtis Tallinn 18:11. Kehra suutis teise pooltunni keskel jõuda nelja värava kaugusele, ent mitte lähemale.

Tallinn võitis lõpuks kindlalt 33:25. Lees tabas kaheksa, Markus Oliver Mädo viis ning Jürgen Rooba ja Aleksei Štšerbak neli korda. Kehra kasuks viskas David Mamporia kuus, Alvar Soikka viis ja Sigmar Seermann neli väravat.

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]