HC Tallinn sai meistriliigas Põlva Coopi vastu revanši

november 30, 2017

Meeste meistriliigas alustati kolmapäeval 9. vooru kohtumistega. HC Tallinn alistas kodus Põlva Coopi 31:21 (16:13) ning HC Viimsi/Tööriistamarket oli võõrsil 30:28 (14:11) üle Aruküla/Audentesest.

Teises voorus jäi HC Tallinn Põlvas Coopile viie väravaga alla ning tabeliseis – mõlemal kaheksa punkti – eeldas võrdset lahingut. Algus oligi tasavägine, kuid pärast 8:8 viigiseisu said pealinlased Veiko Luige ja kahe Rauno Ausi väravaga 11:8 ette. Poolajavileks püsis kolmeväravaline vahe – 16:13.

Markel Veiko vähendas küll teise poolaja algul vahet, ent järgmiseks kümneks minutiks jäi see põlvalaste viimaseks tabamuseks! Tallinna tihe ja agressiivne kaitse toimis hästi, eriti osavalt blokeeriti Coopi tagameeste viskeid. Kui veel Armis Priskus säras väravapostide vahel ning äärtel hiilanud Aus ja Enrico Anton järjest tabasid, olidki Jüri Lepa hoolealused peagi 22:14 ees.

Suurt edu enam käest ei antud, vaid hoopis kasvatati seda ning lõpuvile kõlades oli Tallinn saanud 31:21 võidu! Aus ja Marko Slastinovski viskasid võitjatele seitse ning Anton viis väravat. Kaotajatest oli täpseim Alfred Timmo kuue tabamusega. Priit Jõksi arvele jäi neli ning Mihkel Muld ja Tõnis Kase tabasid kolm korda.

Statistika

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]