HC Tallinn pidi võõrsil tunnistama HC Kehra paremust

jaanuar 26, 2023

Eesti meeste meistriliigas napsas Kehra mängust Tallinnaga võidupunktid endale, kui kodusaalis alistati külaline seisuga 35:25 (17:11).

Aasta esimene kodumäng kulges Kehrale soodsates tingimustes. 10. minutiks oldi vastasest juba poolega üle numbritega 8:4. Tallinna eest tegid Kalev Kütt, Danil Gumianov ja Matthias Männik tempoka järelevõtu ning tõid vahemaa kahe punkti peale. Kehra ei jäänud vastust võlgu ning Sergio-Silver Kreegimaa, Alvar Soikka ja David Mamporia tabamused kindlustasid võõrustajale 13:8 edumaa. 25. minutil jõudis Kehra lausa seitsmega eest ära sõuda, kuid poolajale mindi siiski skoorilt 17:11. Teine poolaeg oli taas Kehra päralt, kus 10-väravaline eduseis polnud sugugi kauge siht. 50. minutil näitas tabloo numbreid 28:21 ning üldresultaadiks kujunes sümmeetriline 35:25.

HC Kehra tänane snaiper oli David Mamporia üheksa tabamusega, Kalev Kütt aitas Tallinna meeskonda seitsme väravaga.

“Teadsime, et Tallinnal on lühike pink ja hoidsime mängutempo kõrgel. Kindlasti ei olnud meie parim mäng, rohkelt tuli tehnilist praaki ja eksisime liigselt palju lihtsatel visetel,” lausus Kehra resultatiivseim Mamporia. “Tore on, et maailmameistrivõistlustelt on tagasi meie USA koondislane Maxim ning temast oli palju abi. Midagi lihtsalt kindlasti ei tulnud, Tallinn oli mängus sees ja ei lasknud meil algusest kohe vahet sisse teha.”

Statistika – kasipall.ee/p/5174/

handball.ee/hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]