HC Tallinn peab esimese kontrollmängu Meistriite liiga meeskonna vastu!

august 3, 2018

HC Tallinna meeste esindusmeeskond kohtub hooaja esimeses kontrollmängus Soome meistri Riihimäki Cocksiga laupäeval, 4. augustil kell 15 Soome linnas Riihimäel.

HC Tallinna sõidab Soome 20-liikmelise delegatsiooniga. Mänguks Cocksiga antakse üles Marek Karu, Raigo Pennula, Markus Oliver Mädo, Martti Viitkar, Robin Oberg, Risto Kiil, Kalev Kütt, Markus Viitkar, Johannes Treimanis, Enrico Anton, Rainer Kelk, Armis Priskus ja Karel Hermas. Klubi peatreeneriks Jüri Lepp, ÜKE treener Jürgen Soo ning väravavahtide treener Martin Lillepea.

COCKSI MÄNGULE ÜLDFÜÜSILISE ETTEVALMISTUSE PEALT
“Esindusmeeskond treenib juba alates 1. juulist. Esimesel kuul panime selgelt rõhu üldfüüsilise ettevalmistuse peale. Augustikuus tõstame koormust, lisaks üldfüüsilistele treeningutele lisanduvad regulaarsed pallitreeningud, laagrid, kontrollmängud ning treenime kohati kaks korda päevas”, lausus klubi tegevjuht Risto Lepp. “Kuna Cocks soovis meiega mängida, siis meil on suur au nende vastasteks olla ning võrrelda ennast tippklubiga. Kuigi me Cocksi mänguks spetsiaalselt ei valmistu ning enne mängu oleme teinud 4 pallitrenni, siis kindlasti on kohtumine meie noorele koosseisule hea õppetunniks ning kogemuste hankimiseks”, lisas Lepp.

HC TALLINN VÕIB LÄHIAJAL SAADA TÄIENDUSI
“Soome mängust jäävad eemale Sander-Sven Annula ning kaitseväes teeniv Rauno Aus. Meiega on regulaarselt treenimas mitmeid huvitavaid mängijaid ning me ei välista, et lähiajal liitub võistkonnaga mõni huvitav mängija”, lausus Lepp.

COCKS – VIIMASE KOLME AASTA BALTI LIIGA VALITSEJA
Juba kümmekond aastat Soome meeste klubikäsipalli valitsenud Cocks osaleb sel hooajal esmakordselt ka Euroopa meeste Meistrite liiga alagrupiturniiril, kus D-alagrupis vastasteks Orlen Wisla Plock (Poola), Abanca Ademar Leon (Hispaania), Elverum Handball (Norra), Wacker Thun (Šveits) ja Dinamo Bukarest (Rumeenia). Eelmisel hooajal võideti lisaks Soome meistritiitlile ka Balti liiga ning juba kahel hooajal jõuti EHF karikasarja alagrupiturniirile. Cocksi peatreener on leedukas Gintaras Savukynas nng abitreeneriks eestlane Paavo Nelke. Cocksi meeskond toetub tugevate leegionäride õlule, soomlastest staarmängijad Teemu Tamminen ja Nico Rönnberg on mänginud juba aastaid meeskonnas samuti suurt rolli.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE