HC Tallinn pääses eurosarjas mänguta edasi

oktoober 29, 2020

Täna teatas Euroopa Käsipalliliit (EHF), et üks kahest eurosarjas osalevast Eesti meeskonnast pääses mänguta järgmisse ringi. HC Tallinn loositi tugevuselt kolmanda karikasarja ehk EHF European Cup-i teises valikringis vastamisi soomlaste Karjaa BK-46-ga, ent nüüd on need mängud tühistatud ja HC Tallinn edenes kolmandasse eelringi, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

“Kõigi osapoolte ponnistustest hoolimata sai selgeks, et Soome ametkondade kehtestatud piirangute tõttu pole võimalik kohtumisi Karjaa BK-46 ja HC Tallinna vahel läbi viia. Klubide ja EHF-i ühisel otsusel otsustati mängud tühistada ning HC Tallinn edeneb kolmandasse eelringi,” öeldakse EHF-i ametlikus teadeandes.

HC Tallinn osaleb eurosarjas kolmandat hooaega. Kahel eelmisel mängiti samuti kolmandal tasemel ehk siis veel EHF Challenge Cup-nimelises sarjas. Mõlemal juhul kaotati avaringis, aasta tagasi Leedu tiimile Kauno Ažuolas-KTU. Põlva Serviti peaks European Cupi avaringis 14. novembril kodus kohtuma Norra klubiga Kolstad Handball, et siis nädal hiljem võõrsil kordusmäng pidada.

“Esimese hooga on muidugi kahju, et mängida ei saa, ent selline oli soomlaste otsus. Mängime ju kaasa ka Soome liigas ja seal pole viiruseprobleeme olnud, aga küllap siis eurosarja puhul vaadati muid aspekte ka. Mängides või ilma, edenemine järgmisse ringi toob Eesti käsipallile reitingupunkte juurde,” kommenteeris pealinlaste juhendaja Risto Lepp handball.ee lehel.

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE