HC Tallinna esindusmeeskond osaleb eurosarjas!

juuli 11, 2018

Teist tegevushooaega alustanud HC Tallinna meeste esindusmeeskond osaleb algaval hooajal Challenge Cup karikasarjas. 

Hooaja 2018/19 Challenge Cupil osaleb kokku 48 meeskonda. Koos HC Tallinnaga alustavad euromänge esimesest voorust ehk ametlikult nimetusega teisest ringist 32 võistkonda. Mängud peetakse süsteemis kodus ja võõrsil. Kahe mängu kokkuvõttes võitjaks osutuv meeskond pääseb järgmisesse ringi, kuhu on eelnevalt koha kindlustanud parema asetusega 16 võistkonda. Challenge Cup on peale Meistrite liigat ja EHF karikasarja tugevuselt kolmas eurosari, mille korraldamise eest vastutab Euroopa Käsipalliliit.

“Kui mullu alustasime oma esialgse kolme-aastase plaaniga, siis oli kohe kavas teisel hooajal lülituda eurosarja,” sõnas eurodebütant HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp. “Esimesel aastal tutvustasime mängijatele profisportlase elu, soovisime parandada nende üldfüüsilist seisundit ja harjutada euroopalikku, agressiivse kaitsega mängustiili.”  Lepp tõi paralleeli ka koduse konkurendiga. “Näeme ju Põlva Serviti pealt, kuidas aastaid tugevaid mänge heade vastastega on klubi viinud tublide Euroopa keskmike hulka. Nii arvame meiegi, et see on ainuõige tee arenguks. Peame end võrdlema tugevate vastastega ja mine tea, kui loos on õnnelik, siis on seal tiime, kellele võime vähemalt avaringis edukalt vastugi saada,” lisas Lepp.

LOOSIMINE 17. JUULI JA AVAMÄNGUD OKTOOBRIS
HC Tallinn alustab mänge oktoobris, avamäng peetakse 6. või 7. oktoobril ja korduskohtumine 13. või 14. oktoober. HC Tallinna võimalike vastaste seas on HB Dudelange (Luksemburg), JD Techniek Hurry-up (HOL), Dynamo-Victor (Venemaa), Estudiantes (Belgia), Selka Eskisehir (Türgi), HSK RK Borac m:tel (Bosnia- ja Hertsegoviina), Holon Yuvalim (Iisrael), HC ZNTU-ZAS Zaporozhye (Ukraina), KH Kastrioti (Kosovo), Colos SS4 Ciobruciu (Moldova), London GD (Suurbritannia), HC Granitas-Karys (Leedu), Pas Aeropos Edessas (Kreeka), SSSCJRO-1 Tiraspol Olympia (Moldova), HC HC Kauno Azuolas-KTU (Leedu). Loosimine toimub 17. juulil.

Eelmisel hooajal võitis sarja Rumeenia klubi AHC Potaissa Turda, kes alistas finaalis kahe mängu kokkuvõtted Ateena AEK.

Challeng Cup karikasarjas osalevate võistkonnad ja mängude ajad (eurohandball.com)

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE