HC Tallinn osaleb võistlustel Soomes 6.-8. novembrini

november 3, 2015

HC Tallinn osaleb 6.-8. novembrini Soomes, Vantaal, toimuval Aktia Cup käsipalliturniiril. Oleme võistlustele registreerinud kokku 8 võistkonda, moodustame ühisvõistkonnad ning anname veel lisavõimaluse kõikidele registreerida kuni kolmapäeva, 4. novembri kella 10:00-ni, kuna saime korraldajatelt lisaaega mängijate registreerimiseks.

Ka alles sügisel treeningutele tulnud lapsed on oodatud!
Võistlustele saavad tulla ka sel sügisel esmakordselt meie treeningutega liitunud lapsed, kuna võistlus- ja reisikogemus annab kõikidele palju juurde, isegi siis kui ollakse veel vähe käsipallitrennis käinud! Väga palju õpib ka teiste mänge jälgides ning kõikidele garanteerime ka mängukogemuse! Ühisvõistkondade võlu on selles, et lapsed saavad läbi selle harjumuse õppida koostööd ka hoopis teiste ja seni võõrate lastega. Juunikuine Stockholmi sõit jäi kõikidele ülipositiivselt meelde, kuna valitses väga sõbralik atmosfäär ja lapsed said tutvusi üle kogu Tallinna kõikide gruppide lastega!

Võistlussõidu hind – 76 EUR (ilma söögita) või 120 EUR (söögiga)
Kuna Soome võistlussõit läheb koos laevatranspordi, bussitranspordi, majutuse ja ööbimisega väga kalliks, siis pakume ka varianti lastel hoolitseda ise oma toidulaua eest ja toit kaasa võtta või siis kohalikust poest osta. Korraldajate pakutav söök maksab 44 EUR ja ühe söögikorra hinnaks tuleb 7,3 EUR, mis on väga kallis!

Võistlussõidu hind 76 EUR sisaldab lapsele:
– laevasõit Tallinn – Helsinki – Tallinn (minek reedel, 6. novembril kell 8:00, kell 07:20 peab kohal olema) A-terminalist ja jõuame pühapäeval, 8. novembril A-terminali kell 22:30 )
– transport bussiga Helsinki sadam – Vantaa – Helsinki sadam – ööbimine Soomes koolimajas klassiruumides (magamiskott ja madrats vaja kaasa võtta)
– turniiri osavõtumaks
– Meeste EM-valikturniiri käsipallimängu pääse Soome – Austria
NB! Koos söökidega hind 120 EUR – söömine Soomes turniiri sööklas (6 söögikorda – R õhtu, L x 3 ja P x 2)

Võistlusvorm
Teisipäeval, 3. novembril saadame kõikidele lapsevanematele ka e-maili, kuidas saab HC Tallinna võistlusvormi tellida, kellel veel ei ole või on kadunud või väikeseks jäänud. Tellitud võistlusvorm võetakse võistlustele treenerite poolt kaasa!

Lapsevanemad kaasa
Võistlustele on kaasa võimalus tulla ka lapsevanematel, kes saaksid olla toeks ka meie treeneritele korraldusliku pool pealt.

Turniiri info ja ajakava – http://cup.atlashandball.com/en_GB/frontpage/

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE