HC Tallinn loodab eelarve viia Põlva Serviti tasemele (ERR Sport uudis + video)

oktoober 19, 2018

Eesti käsipalli meistrivõistluste klubi HC Tallinn tutvustas neljapäeval peetud pressikonverentsil tulevikuplaane. Meeskonna tegevjuhi Risto Lepa sõnul loodetakse võistkond muuta professionaalsemaks ning suurendada klubi eelarvet.

“Ma olen ise profimängijana aastaid nii Eestis kui välismaal mänginud ja minu jaoks professionaalsus tähendab eelkõige mõttelaadi, kuhu siis kuuluvad elustiil, magamine, söömine. Professionaalsus tähendab ikkagi eelkõige seda, et see asi on su elus hetkel kõige tähtsam,” tutvustas Lepp ERR-ile enda nägemust profimeeskonnast.

“Me oleme sellel hooajal ka alustanud treeninguid juuli alguses ja augustis said enamus mehi juba keskenduda täielikult käsipallile. Tihtipeale tegime kaks korda päevas trenni, aga minu jaoks ei tähenda professionaalsus seda, et mehed saavad kõvasti raha ja siis kogu aeg peab kaks korda päevas trenni tegema,” rääkis Lepp muutustest võrreldes eelmise hooajaga.

“Ka isegi tippklubides, kus on kaks mängu nädalas, ei tehti iga päev kaks korda päevas trenni nii et kõige tähtsam on mängust taastuda ja lõpuks see professionaalsus on ikkagi see mõttelaadi küsimus.”

“Eelarve soovime kindlasti kaks korda suuremaks kerida. Kui nüüd täiendustest rääkida siis me oleme võtnud selle seisukoha, et see tuumik, kellega me siin eelmine hooaeg alustasime, see jääb. Kõik mehed saavad šansi ka järgmise hooaja võistkonnas osaleda, nüüd oleneb kõik sellest, mis positsioonidele meil mehi vaja on,” tutvustas Lepp plaane järgmiseks hooajaks. “Me oleme juba eelnevalt rääkinud Marius Aleksejevi, Martin Johanssoni kui ka Dener Jaanimaaga, kes siis on hetkel Eesti koondises ja kõik Tallinna poisid. Kui nad soovivad kunagi koju karjääri lõpetama tulla, siis meie uksed on avatud.”

“Sellel hooajal on meie eelarve 100 000 kandis, järgmisel hooajal soovime selle 200 000 või isegi 250 000 peale viia, nagu see on kuuldavasti Põlva Servitil,” lisas HC Tallinna tegevjuht.

ERR Sport

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE