HC Tallinn korraldab lastele kevadisel koolivaheajal laagri Saaremaal

veebruar 28, 2017

HC Tallinna noorte treeninggruppide lastel on võimalus osaleda 20.-24. märtsini Saaremaal, Orissaares klubi kevadlaagris. 

LAAGRIS VÕIMALUSEL OSALEDA VAID LASTEL, KELLEL KOOLIVAHEAEG!
Eestis on viimastel aastastel võimalus koolides teha vaheaegu erinevatel aegadel, siis koolivaheaega ei ole sel ajal kindlasti Viimsi valla, Harku valla, Rae valla ning mõne Tallinna kooli lastel.

Laagris osalevad klubi treeneritest ​Madis Kokkuta (klubi noortetöö juht, Pirita ja Merivälja treener), Heldur Sepp (kesklinna ja Merivälja treener), Ragnar Põldma (Mustamäe, Nõmme ja Pääsküla treener) ja Risto Lepp (klubi peatreener).

Koolivaheaeg on kindlasti Pirita Majandusgümnaasiumi, Merivälja Kooli, Tallinna Laagna Gümnaasiumi, Tallinna Kristiine Gümnaasiumi, Laagri Kooli, Loo Kooli, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi, Kivimäe Põhikooli, Kalamaja Põhikool ja veel mõne kooli lastel. 

SUVELAAGRID TOIMUVAD SAMUTI ORISSAARES
Klubi suvelaagrid toimuvad sel aastal samuti Orissaares ajavahemikus 24. juuli kuni 11. august (3 vahetust) ning 21.-31. august (2 vahetust). Täpne laagrivahetuste info ja arve saadetakse lapsevanematele e-mailidele märtsi esimeses poolses.

HC TALLINN NOORTE KEVADLAAGER 2017:
AEG: ​E, 20.märts – R, 24. märts 2017 (5 päeva, 4 ööd)
KOHT: ​Orissaare, Saaremaa
SIHTRÜHM: ​Kõik HC Tallinna lapsed, kellel on sellel ajal koolivaheaeg! Viimsi
vallas, Rae vallas ja Harku vallas + osades Tallinna koolides koolivaheaega EI
OLE sellel ajal! Kellel koolivaheaega ei ole, siis nendel gruppidel toimuvad trennid tavapäraselt!
MAKSIMUM OSALEJATE ARV: 4​5 last (registreerimine pikendatud 13. märtsini 2017, kui registreerinute arv peaks enne täis saama, siis kehtib printsiip “kes ees, see mees”, kuid anname parima, et leiame kõikidele soovijatele laagrisse tulekuks lisavõimaluse, kuid ei saa seda hetkel garanteerida)
ÖÖBIMINE: ​Orisaare Gümnaasiumi õpilaskodu/hostelis 3-4 inimese toas voodites, oma linad kaasa (Sadama tn 5, Orissaare)
SÖÖMINE: ​Orisaaare Gümnaasiumi söökla (3 x päevas)
TREENINGUD: ​2 x päevas (Orissaare spordihoone, Kuivastu mnt 29, Orissaare) + hommikuvõimlemine
INFO: ​Laagris osalemise tingimused ja täpsem info on saadetud klubi lapsevanemate e-mailidele. Minek Tallinnast ca kell 10:00, tagasi jõudmine Tallinna ca kell 17:00.
OSALEVAD TREENERID: ​Madis Kokkuta (klubi noortetöö juht, Pirita ja Merivälja treener), Heldur Sepp (kesklinna ja Merivälja treener), Ragnar Põldma (Mustamäe, Nõmme ja Pääsküla treener), Risto Lepp (klubi peatreener)
LAAGRIPAKETI HIND: ​112,5 EUR (päeva hind 22,5 EUR)

LAAGRIPAKETT SISALDAB:
– bussitransport Tallinn – Orissaare – Tallinn (kohale võib tulla ka oma transpordiga, kuid see paketti odavamaks ei tee)
– praamipilet Virtsu – Kuivastu (Muhu) – Virtsu
– 3 x päevas toitlustamine sööklas (kokku 13 söögikorda- esimene söögikord lõuna E, 20. märtsil ja viimane söögikord lõuna R, 24. märtsil)
– ööbimine hostelis (tekk ja padi olemas – oma lina, tekikott ja padjapüür kaasa!)
– spordihoone rent
– laagrisauna rent

NB! ​Täpsem informatsioon ja transpordigraafik laagri kohta saadetakse registreerinud lapsevanematele 15. märtsil e-mailidele. Laagri eest tuleb tasuda ettemaksu arve 15. märtsiks, laagri arved väljastame kõikidele lapsevanematele e-mailidele! Kui laps jääb haigeks või on mõni muu mõjuv põhjus mitte osalemiseks, siis tuleb sellest teavitada kohe laagri vastutavat isikut Madis Kokkutat (56 614 020) ning kanname raha tagasi 92,5 EUR 10. aprilliks, kuna bussirendi 20 EUR oleme iga lapse kohta laagri eelarvesse sisse arvestanud! Kui leiame asendusliikme, siis kanname tagasi täissumma 112,5 EUR.

REGISTREERI (viimane päev teisipäev, 7. märts 2017) – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflWNpfZVibBlmdJ_G-p9aF265sZhxS-whu3042ujC LMyWxNw/viewform

ORISSAARE PILDID:
spordihoone_large

staadion_largesuur saal_originaltartaan_large

orissaare-gumnaasiumi-hostel_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hostel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hctallinn.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE