HC Tallinn korraldab 6. oktoobril TTÜ Spordihoones suure perepäeva

september 30, 2019

HC Tallinn korraldab pühapäeval, 6. oktoobril TTÜ spordihoones (Männiliiva 7, Mustamäe) suure perepäeva. Üritus toimub pühapäeval 17.30 – 20.00. Osalema on oodatud kõik HC Tallinna lapsed (ka alles septembris 2019 liitunud lapsed), nende vanemad ja lisaks kõik sugulased, õed-vennad ning lapsed, kes tahaksid käsipalliga tutvust teha ning lapse harrastust kõrvalt vaadata või ka ise proovida.

REGISTREERI PEREPÄEVALE VÕI TEATA MITTE TULEMISEST SIIN – https://docs.google.com/forms/d/16NHSazc38VQUVSkj2rqDZowv-C9kgrIUXZnL_M560KU/edit

HC Tallinna filosoofias on väga tähtis koht ka lapsevanematel, kelle eeskujul lapsed aina enam liikuma peaksid. Selle tõttu tahaksime ka lähemalt tuttavaks saada meie klubi lastevanematega ning soovitame kõikidele oma lapsega ka ise kohale tulla.

Perepäev on koht, kus lapsed ja nende vanemad saavad treenerite ja klubiga lähemalt tuttavaks ning see kõik toimub lõbusa liigutamise taustal. Lastele toimuvad miniturniirid, vanemad saavad ka ise kaasa lüüa ning platsil käsipalli proovida.

Lisaks on vanematele ja lastele õhtu jooksul mitmed lõbusad lisategevused nagu viskekiiruse mõõtmine, erinevad mängud ja palju muud. Kohapeal on ka Skypargi batuut, kus kõige pisemad aega veeta saavad.

Adidas tutuvustab laste varustust ning teil on seal ka võimalus soetada oma lapsele meie klubi värvides riideid ning teisi vajalikke vahendeid.

Kutsume kõiki lapsevanemaid ka lastele üritusest rääkides mainima, et perepäevale võivad lapsed ka oma sõpru 1.-2.klassist kaasa võtta, et ka nemad saaksid käsipalliga tutvuda ning ehk leida omale uue harrastuse.

SAABUMINE 17:10 – 17:30! 
Üritus toimub pühapäeval 17.30 – 20.00, kus kavas erinevad sportlikud tegevused nii lastele kui lapsevanematele. Palume lastel saabuda vahemikus 17:10-17:30, et kõik jõuaksid kenasti riietuda (selga enda lühikesed püksid, lühike T-särk ja sise spordijalanõud ehk vahetusjalanõud + veepudel) ja saaksime alustada kõik koos kell 17:40!

KÕIKIDEL GRUPPIDEL OMA STAABID, PALUME VÕIMALUSEL KA OMATEHTUD SÖÖKI KAASA VÕTTA!
Kuna kõikide gruppide jaoks oleme teinud saali üleval pealtvaatajate alal nii öelda staabid, kus saavad grupi lapsed ja lapsevanemad alguses treeneritega kokku (see info pannakse üles ka TTÜ spordihoone uksele). Oleme väga tänulikud, kui lapsevanemad saaksid näiteks koos lastega valmistada perepäevale oma grupi lastele ja lastevanematele söömiseks mõeldud isetehtud pirukaid, kooke, võileibu või midagi sellist. Kõikidel gruppidel on oma laud, kus silt peal ja kus siis lapsed mängude vahepeal saavad suupisteid nautida. Kõikidele laudadele organiseerib klubi paberist taldrikud ja topsid. Samuti on laudade peal klubi poolt vesi! Võimalusel võtta lastele kaasa nt. termosega teed. Kuna klubi soovib teadlikult lapsi harida ka mitmekülgse ja tervisliku toitumise alal, siis palume mitte kaasa võtta liigselt suhkruid ja säilitusaineid sisaldavaid limonaade, krõpse ja komme! Tänud ette!

NB! Palume registreerida oma osavõtt või mitte osalemine, ankeet saadetud lapsevanemate e-mailidele!

võtke hea tuju kaasa ja kohtume TTÜ spordihoones,
HC Tallinn

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE