HC Tallinn kohtub laupäeval Sõle spordihoones Balti liigas Viljandiga

november 9, 2018

HC Tallinn kohtub tänavuse hooaja Balti meeste käsipalliliiga raames laupäeval, 10. novembril kell 15:00 uhkes Sõle spordihoones Viljandi HC-ga. Sissepääs tasuta, kuna tegemist Sõle spordihoone ajaloo esimese ametliku mänguga. 

HC Tallinn püüab Viljandi vastu ajaloolist võitu

B-tugevusgrupi Eesti-sisene lahing toimub laupäeval Sõle spordikeskuses, kus HC Tallinn võõrustab Viljandi HC-d. Mulgimaa esindusmeeskond on ainus Eesti klubi, keda pealinlased kahe kõrgeimal tasemel tegutsemisaasta jooksul veel alistanud pole, sest mullu kaotati koduliigas kõik neli mängu, sealhulgas mõlemad pronksiseeria kohtumised.

“Proovime seda kurba statistikat muuta,” kinnitas Tallinna peatreener Jüri Lepp. “Viljandi pole muidugi tänavu sama tiim, kes oli mullu. Aga samas annan neile au – suur hulk tipptasemel mängijaid lahkus, aga uued noored tulevad peale ja esinevad korralikult. Me tegime Balti liigas septembris ühe hea ja ühe kehva mängu, nüüd tahaks punkte juurde.”

Tallinna tavapäraseks kodusaaliks on Kalevi spordihall, kuid pühapäeval mängiti Kuristiku gümnaasiumis ning nüüd Sõle keskuses. “Tuleb mängida seal, kuhu mahume. Tallinnas on nii mängudeks kui treeninguteks sobivate spordisaalide järele karjuv vajadus ning seda mitte ainult käsipalli osas,” oli Lepp pealinna sporditaristu suunas kriitiline.

Viljandi peatreener Marko Koks jäi omavaheliste mängude statistikat kuuldes eriarvamusele. “Meie sooviks oleks ikka võiduseeriat jätkata ning jääda ainsaks tiimiks, kellest pealinna suurklubi jagu pole saanud. Laupäevaks on meil pink veidi pikem, sest kolmapäevases karikamängus ei saanud kõik mehed kaasa teha,” teatas Koks.

Viljandi sai karikavõistluste veerandfinaalis kolme väravaga jagu HC Viimsi/Tööriistamarketist, aga rahule peatreener ei jäänud. “Tegime teise sarnase esituse järjest, kus suure eduseisu käest lasime. Oleme avapoolaegadel mänginud väga head käsipalli, aga teisel poolajal ära kukkunud. Siin on koht, kus saame kõvasti paremaks minna, eriti just võimaluste realiseerimise poole pealt,” hindas Koks.

Balti meeste käsipalliliiga koduleht – https://www.baltichandball.net

hctallinn.ee/baltichandball.net

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE