HC Tallinn ja Põlva/Arcwood edenesid veerandfinaali

oktoober 18, 2019

Eesti meeste karikavõistlustel selgusid järgmised kaks veerandfinalisti. Avakohtumises selge edu saanud HC Tallinn ja Põlva/Arcwood võitsid oluliselt tasavägisemates mängudes teistkordselt vastavalt SK Tapa ja HC Viimsi/Tööriistamarketi ning jõudsid kaheksa parema sekka.

Tapal oli kodumeeskonnal vaja tagasi mängida 11-väravaline kaotus, et edasi pääseda. HC Tallinn sai aga 4:1 algedu ning juhtis pärast Markus Oliver Mädo väravat 13. minutil 8:4. Järgmise nelja minutiga tabasid tapalased neli korda ning Ivary Volkov seadis majja 8:8 viigi.

Tasavägine heitlus jätkus poolaja lõpuni, kuid viimasel minutil viisid Artur Morgenson ja Raimond Himma võõrustajad 17:15 ette.  Teise pooltunni algul juhiti parimal juhul kolmega, ent Tallinn spurtis 20:20 viigini. Uuesti sai Tapa juhtima, kui tabasid Aleksander Oganezov ja Gert Trofimov ning seis oli 23:21.

Siis leidis Tallinn aga uue käigu või isegi kaks, sest järgmise 11 minuti jooksul visati kaheksa vastuseta väravat, millest viis kirjutati Robin Obergi arvele. Kuueväravalist edu kasvatati lõpuvileks 37:28-ni ning koondtulemusega 68:48 pääses edasi karikakaitsja. Oberg viskas 12, Mädo ja Rainer Kelk kuus väravat, Tapa poolel tabas Oganezov kuus ning Himma ja Trofimov neli korda.

hctallinn.ee / handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]