HC Tallinn ja Helsinki IFK viigistasid Soome meistriliigas

oktoober 9, 2021

HC Tallinna võitis ilusa mänguga Soome meeste meistriliigas täna koduplatsil Helsinki IFK vastu esimese poolaja 15:11, kuid teine poolaeg saadi vaid 8 väravat ning viigistati lõpuks 23:23.

Tallinn juhtis mõned minutid enne mängu lõppu veel 23:20. Helsinki IFK poolelt särasid mängu parimaks valitud venelasest paremäär Vladimir Knopinski 9 ning valgevenelane Egveni Semenov 5 tabamusega. Tallinlaste edukaim oli väga hea mängu teinud vasakäär Marek Karu 6 väravaga.

HC Tallinna taanlasest peatreener Bo Oestergaard oli viigimänguga pettunud. “Peale mängu oli tunne, et kaotasime täna punkti. Me oleks pidanud selle mängu võitma arvestades esimest poolaega”, lausus Oestergaard.

Helsinki IFK treener Tomi Siveni oli rahul
teise poolaja taseme tõstmisega. “Esimene poolaeg mängust oli raske. Tegime palju tehnilist praaki ning me ei olnud mängus sees. Riietusruumist tulles olime ühtsed ja kaitse toimis”, ütles Siven.

Mängujärgselt tallinlaste parimaks valitus vasakäär Marek Karu atvates oli samuti esimene poolaeg hea esitus “Teisel poolajal olime raskustes”, sõnas Karu.

HC Tallinn jätkab mänge Soome meeste meistriliigas juba homme ehk pühapäeval, 10. oktoobril, kui kell 15:00
kohtutakse koduses Sõle Spordikeskuses Helsinki Dickeniga, kelle koosseisu kuuluvad Eesti koondise joonemängija Armi Pärt ja abitreener Valdar Noodla

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]