HC Tallinn ja AS Jalajälg pikendasid koostööd meeste esindusmeeskonnaga

jaanuar 11, 2018

HC Tallinn ja Nike spordikaupade maaletööja AS Jalajälg pikendasid koostööd. 

Mõlemad pooled on teinud edukalt koostööd alates klubi esimesest tegevushooajast 2012. Lepingu, mis puudutab meeste esindusmeeskonna mängijate varustamist Nike-i toodetega vähemalt kuni hooaja 2018/19 lõpuni, sõlmisid HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp ning AS Jalajälg poolt Raivo Nõmmik.

KLUBI KÕRGED NÕUDMISED NII ENDALE KUI KOOSTÖÖPARTNERITELE
“Kuna HC Tallinnal on kõrged standardid ja areneme pidevalt edasi, siis soovime oma koostööpartneritelt sama. Nike-i kaubamärk on üleüldse maailma üks tuntuim bränd ning spordimaastiku nr. 1. Nike-i teada-tuntud kvaliteet ning AS Jalajälg esindusepoolne usaldusväärsus, meeldivad inimesed, lihtne süsteem, paindlikkus ning kiire tegutsemine on märksõnad, miks inimlikele väärtustele põhinev koostöö on juba pikaajaliseks kujunenud”, lausus Risto Lepp.

KÄSIPALL ON AKTRAKTIIVE NING SUURE POTENSIAALIGA EESTIS 
“HC Tallinna rohkearvuline noortesüsteem, ausus ja sportlikkus on peapõhjused miks HC Tallinnaga koostööd teeme. Käsipall on aktraktiivne ning mängul suur potensiaal kui suurelt mõtlevaid käsipalli entusiaste rohkem juurde tuleb. Hästi suur osakaal on sportmängudes spordialaliidul. Kõik oleneb sellest, et kuidas alaliit klubisid toetab, tekitab soovi areneda, näitab eeskuju ning aitab entusiastides näha potensiaali, et klubi ehitada”, lausus AS Jalajälg poolelt Raivo Nõmmik.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE