HC Tallinn alistas Balti liigas Vilniuse Sviesa

detsember 9, 2018

Värske karikavõitja HC Tallinna alists kodus seni B-tugevusgrupis vaid võite kogunud Vilniuse VHC Šviesa tulemusega 27:22 (14:11). Ülejäänud kolm Eesti meeskonda pidid külla sõitnud vastaste paremust tunnistama

Pühapäeval karikavõitjaks kroonitud Tallinna vastane on sel hooajal olnud võimsas hoos. Šviesa edenes EHF Challenge Cupi sarjas 16 tugevama hulka ja juhtis Balti liiga B-tugevusgrupis täisedu kolme võiduga. Kodumeeskond oli Sõle spordikeskuses algul hädas realiseerimisega ning jäi tagaajaja ossa.

Pühapäeval on Tallinnal võimalus tõusta B-grupis liidriks

Kaotusseisus 3:4 algatas Rauno Ausi kiirrünnak kümnendal minutil aga korraliku vahespurdi ning kümme minutit hiljem juhtis Tallinn juba 11:6. Leedukad vähendasid vahe minimaalseks, ent vaheajale mindi pealinlaste 14:11 eduseisul. Teine poolaeg möödus Jüri Lepa hoolealuste kontrolli all, parimal juhul juhiti seitsme väravaga.

Tallinn sai Balti liigas kolmanda võidu tulemusega 27:22 ja omab pühapäeval Kaunase Granitas-Karysiga mängides võimalust tõusta grupiliidriks. Uku-Tanel Laast ja Markus Viitkar viskasid Granitase võrku viis väravat, Aus, Sander Sven Annula ja Robin Oberg lisasid neli.

“Päris hea hoog on poistel sees,” rõõmustas peatreener Lepp. “Karikaturniiri väsimusest saime lahti ja tegime väga tubli esituse. Armis Priskus hiilgas väravas, kaitse toimis ja kiirrünnakuid lahendasime küllalt edukalt. Võinuks juba avapoolajal eest ära minna, aga eksimusi tuli siis liiga palju sisse.”

Statistika

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]