HC Tallinn 2 meeste esiliiga tipus, Martin Lillepea jälle peatreener

oktoober 16, 2017

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas sai HC Tallinn 2 võõrsil 26:25 (15:13) jagu Viljandi Spordikoolist ning kerkis turniiritabeli tippu.

HC Tallinna ridades tegutseb sel hooajal jälle peatreener Martin Lillepea, kes oli aasta eemal. Lillepea on ka meeste meistriliiga võistkonna väravavahtide treener sel hooajal.

Pealinlased lasid mulgid endale järele alles kohtumise lõpu eel, sest teise poolaja kümnedaks minutiks juhiti 22:17. Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Kaupo Märjamaa 7 ning Emil Grubi ja Ainar Estra 5 tabamusega. Kaotajatele tõi Martin Allikalt 10 ning Raiko Roosna 7 väravat.

Tähelepanuväärne on see, et Tallinn 2 meeskonna jaoks oli see kolmandaks üheväravaliseks võiduks.

Mängupäeva teises matšis alistas HC Kehra/Primend võõrsil HC Viimsi 35:29 (16:13). Võitjate suurimad skooritegijad olid David Mamporia 11 ning Mihhail Kašuba ja Sergio-Silver Kreegimaa 6 tabamusega. Kaotajate parimateks osutusid Otto Karl Kont 8 ning Karl-Mihkel Seenmaa 6 väravaga.

Esiliiga jätkub 22. oktoobril, kui Tartu Ülikool võõrustab algusega kell 18.00 Oskarit.

Tabeliseis: HC Tallinn 2 6 (3 mängust), Tartu Ülikool 4 (2), Põlva/Arcwood 4 (3), Kehra/Primend 4 (3), Oskar 2 (1), Viljandi SK 0 (2), HC Tallas 0 (3), HC Viimsi 0 (3) punkti.

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]