HC Kehra sai HC Tallinna ees karikavõistluste pronksi

detsember 13, 2021

Paljudel spordialadel on pronksimängudest loobutud, sest vahel muutuvad need mõttetuks. Ent pühapäevane lahing HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ja HC Tallinna vahel tõestas vastupidist – mõlemad meeskonnad tahtsid kolmandat kohta ja tulid platsile isukalt. Kogu avapoolaeg möödus ülimalt võrdses heitluses ja lõppes ka vastava skooriga – 12:12.

Sarnaselt kulgesid järgmisedki kümme minutit. Päev varem 11 väravat kõmmutanud Jürgen Rooba viis Tallinna oma endise koduklubi vastu 38. minutil 16:15 juhtima, aga Kehra vastas 4:0 vahespurdiga ning Sergio-Silver Kreegimaa viskas 19:16. Mikola Naum aitas hoida edu suurepäraste tõrjetega ja 50. minutil tegi Danil Gumjanov 22:18.

Parimal juhul kasvas Kehra edu seitsmele väravale ning lõpuks võideti kolmas koht tulemusega 28:24. Gumjanov viskas kuus ning Kreegimaa, David Mamporia, Anton Borovski ja Indrek Normak neli väravat. Tallinnal tabas Rooba kümme, Kaspar Lees viis ja Vladislav Barõlov kolm korda.

“Päris hea emotsioon oli nii saalis kui ka platsil ning hea, võitluslik mäng kukkus välja. Häälestumine oli meil hea, sest eile saime Servitile korralikult vastu ning teadsime, et kolmanda koha karikas on võib-olla meie meeskonna maksimum ja tahtsime seda võita,” kommenteeris Kehra peatreener Mart Raudsepp.

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]