HC Kehra pealinlastele võimalust ei andnud

november 17, 2022

Essti meeste meistriliigas Sel hooajal noorematele mängumeestele keskenduvate HC Tallinna ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper-i esimene omavaheline kohtumine oli viimase koduväljakul lõppenud kehrakate viie väravalise paremusega.

Kohtumise alguses võtsid Kehra pallurid kohe ohjad enda kätte ja Kristofer Liedemann viis nad kaheksandal minutil juba 7:1 ette. Poolaja keskpaigaks HC Tallinn vastaseid palju kaugemale ei lasknud, kuid HC Kehra siiski initsiatiivi käest ei andnud ja väravavaht Siim Normak saatis palli väravasse ning tegi seisuks 12:4. Perioodi lõpuni kulgeti külaliste suures eduseisus ning enne garderoobi minekut tegi Daniil Gumianov seisuks 12:22.

Teine poolaeg algas ohtrate kaheminutiliste karistustega ning HC Kehra sai mõned hetked ka neljakesi kaitses seista, kuid seisu tablool see ei muutnud ja perioodi keskpaigas tegi Tanel Vilks kahe järjestikkuse väravaga seisuks 30:18. Isegi kui HC Tallinn pääses külaliste kaitsest läbi, siis tegi nende väravas head tööd Siim Normak. Kehrakad said lihtsaid kiirrünnakuid ja lõppseisuks vormistas Sigmar Seermann 43:25. HC Tallinna resultativiseim oli Danil Gumianov kaheksa väravaga. HC Kehra poolelt tabasid alles 16-aastane Kristofer Liedemann kümnel ning Tanel Vilks üheksal korral.

“Meie tahe oli algusest peale täna suur ning panime sajaga lõpuni välja. Võib isegi öelda, et raskemat perioodi täna ei olnud. Kutid tegid mulle ilusat tööd ette ning mul oli lihtsalt vaja tekitatud viske olukorrad ära realiseerida,” rääkis HC Kehra noor vasakukäeline mängija Kristofer Liedemann. “Katastroof. Mis siin ikka öelda on. Meie olime kehvad ning vastastel õnnestus täna kõik,” jäi HC Tallinna mängija Kalev Kütt kidakeelseks.

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]