Slastinovski võtab Glinka rolli tänavu HC Tallinnas üle

juuli 5, 2019

Eelmisel nädalal hooaja ettevalmistusega alustanud HC Tallinn täienes vasakukäelise tagamängija Marko Slastinovskiga, kes kuulus klubi koosseisu ka hooajal 2017/18 ning asendab algaval hooajal käsipallikarjääri lõpetanud sama positsiooni mängijat Sergei Glinkat.

Endine Eesti meeste koondislane Slastinovski (29) võttis eelmisel hooajal tippkäsipallist vaheaasta.

“Mul oli väga vajalik aasta akude laadimiseks. Olen alates esimesest klassist käsipalli mänginud ning muu elu ja pere kõrvalt oli tore aastaks karusellilt maha hüpata. Kuna olen ennast aasta jooksul regulaarselt vormis hoidnud, siis üldfüüsiliselt ei tohiks ilmselt paus tunda anda. Loodetavasti tuleb ka pallitunnetus kiiresti tagasi”, lausus Jüri Lepa all Lasnamäel HC Tallase klubis käsipalliga alustanud Slastinovski, , kes juba kõik hooaja ettevalmistuse trennid kaasa teinud.

Slastinovski koha võttis eelmisel hooajal edukalt sisse ka meistriliiga sümboolsesse koosseisu valitud Sergei Glinka (29), kes käsipallikarjääri alustas Moldovas ning hiljem kuulus ka aastaid Venemaa noortekoondisesse ja meistermeeskonna Tšehhovi Medvedi süsteemi. Glinka otsustas peale tänavust hooaega lõpetada käsipallurikarjääri ning alustab ettevõtjakarjääri Moskvas. Glinka tegutses Eestis käsipalli kõrvalt ka Eesti ühe lootustandvama tennisti ja onupoeg Daniil Glinka (19) meeskonna liikmena ning samal ajal õppis ka Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

“Suured ja südamlikud tänud HC Tallinnale abivalmi ja meeldiva koostöö eest. Soovin klubile edaspidiseks edu, jõudu ja jaksu. Jälgin kindlasti meeskonna tegemisi ka edaspidi ning loodan, et võistkond areneb juba järgmise hooaja lõpuks Eesti tugevaimaks”, lausus Glinka.

“Suured tänusõnad Sergeile, kes meie noori poisse eelmine hooaeg kõvasti aitas ning neile professionaalse suhtumisega eeskujuks oli. Marko lisandumine on loomulikult meile väga hea uudis, kuna ta oli klubi ajaloo esimesel hooajal meie üks võtmemängijatest. Tal on suur kogemustepagas ning kindlasti annab meile nii kaitses kui rünnakul kõvasti juurde”, lausus HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE