Finaalide ajakava

mai 7, 2019

Finaal ja pronksimängud ajakava

2019 aasta Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste finaal ja pronksimängude ajakava:

20.05 kell 19 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper vs  COOP Põlva

Finaalmängud mängitakse ühe meeskonna 3 võiduni. Pronksimängud mängitakse ühe meeskonna kahe võiduni.

Tulemuste arvestamine:

1. Veerand-, pool-, finaalis ja 3. koha mängudes mängitakse kõik mängud kuni ühe võistkonna paremuse selgumiseni.

1.1.   Juhul kui mängu normaalaeg lõppeb viigiliselt mängitakse 1. lisaaeg 2 x 5 minutit.

1.2.   Juhul kui 1. lisaaeg lõppeb viigiliselt, selgitatakse võitja 7-meetri karistusvisetega.

1. Võitja selgitamine 7 –meetri karistusvisetega

2.1.   Mõlemast võistkonnast viskavad 5 erinevat mängijat igaüks ühe 7-meetri karistusviske.

2.2.   Juhul kui esimese 7-meetri visete seeria järel on seis viigiline määratakse uuesti 5 mängijat mõlemast meeskonnast, kes igaüks sooritab ühe 7-meetri karistusviske. Visata võivad ka need mängijad, kes sooritasid viske eelmises voorus.

2.3.   Sellist tegevust korratakse 5-viskeliste seeriatena kuni ühe meeskonna esimese paremuseni samas viskevoorus.

2.4.   7-meetri karistusvisete sooritamisel ei tohi osaleda mängijad, kes on diskvalifitseeritud, eemaldatud mängu lõpuni või kel on kehtiv 2-minutiline eemaldamine.

hctallinn.ee / handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]