ESINDUSMEESKOND MÄNGIB JUBA TÄNA VÕÕRSIL PÕLVA SERVITIGA

märts 26, 2019

Pikka pausi käsipallurid endile ei luba – pühapäeval lõppenud meeste meistriliiga 18. voorule järgneb kohe uus. Mitmed kohad ja asetused play-off’iks on vaheturniiridel küll juba paigas, aga pinev heitlus jätkub nii esikohale kui ka viimase veerandfinaalipääsme ehk kuuenda koha nimel.

Uuel nädalal võib paljugi selguda, ent kindlasti lükkub osa põnevust vaheturniiride viimasesse vooru. Tabelitipus on Põlva Serviti ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võrdselt 31 punktiga. Võidujooksus kuuendale kohale juhib hetkel Aruküla/Audentes, kel 12 silma, kuid SK Tapa on vaid kahe punkti kaugusel.

Jüri Lepp: peame mängulõppude äravajumisest järeldused tegema

Uus mängudevoor algab juba teisipäeva õhtul, mil Põlvas lähevad vastamisi Serviti ja HC Tallinn. Kolm nädalat tagasi sai tiitlikaitsja kindla 31:20 võidu, aga pealinlastel on Serviti vastu tänavu ette näidata nii üks võit põhiturniirilt kui üleolek karikafinaalis. Vaheturniiril on põlvalased võitnud kõik neli mängu, Tallinn vaid ühe.

“Tahaks jätkata sama joont ehk iga nädalaga paremaks minna. Viimastes mängudes oleme kaitse ja praagivähesuse korras hoidnud ning ärakukkumisi vältinud. Rünnakuvõimsust äkiliselt ei tõsta, seal peame lootma ühe või mitme palluri heale päevale,” lahkas Serviti peatreener Kalmer Musting oma meeskonna hetkeseisu.

“Punkte enam lugema ei pea ja nii võime veerandfinaalideks valmistuma hakata,” sõnas Jüri Lepp, kelle juhendatav HC Tallinn andis lõpuhetkedega pühapäeval Kehra vastu võidu käest. “Juba mitmes mäng sel hooajal, kus lõpp ära vajub. Peame sellest järeldused tegema, sest omada terve mäng initsiatiivi ja lõpuga kõik ilus ära rikkuda pole loomulikult hea.”

Tallinna talvel hõredaks muutunud read on vahepeal täienenud, ent endiselt puudub Rainer Kelk. “Pallitrennidega pole ta veel liitunud ja tunneme kaitsetugitalast suurt puudust,” tunnistas Lepp. “Hetkel temale asendajat pole, aga loodame, et veerandfinaalideks saame Raineri rivvi tagasi.”

Teises A-vaheturniiri kohtumises võõrustab Kehra kolmapäeval Põlva Coopi. Kolmes senipeetud kohtumises sel hooajal on kehralased alati paremad olnud, ehkki sügisel tuli üks võit minimaalse paremusega. Vigastuste ja haigustega maadlev Coop pole vaheturniiril punktilisa saanud, Kehra on neljast mängust kolm võitnud ja korra Servitile kaotanud.

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]