Eesti koondislane Uku-Tanel Laast liitub HC Tallinnaga

august 30, 2018

Aastaid Eesti meeste käsipallikoondisesse kuulunud mängujuht Uku-Tanel Laast (26) liitub oma kodulinna klubiga HC Tallinn.

Alates juuli algusest HC Tallinnaga hooaja ettevalmistuse kaasa teinud mängujuht Laast on tulnud HC Kehraga kahel korral nii Balti kui ka Eesti meistriks. Kõik tiitlid on tulnud Jüri Lepa käe alla, kes täna ka pealinna meeskonna peatreeneri toolil.

LAAST SOOVIB HC TALLINNA VEDADA EESTI MEISTRIKS
“HC Tallinnaga liitumine läks lihtsalt. Mul endal oli plaan siia tulla. Ma isegi ei jõudnud klubi juhtkonnaga ühendust võtta, kui Risto (klubi tegevjuht Risto Lepp) juba helistas. Kuna meie mõlema vaade käsipallile on suhteliselt sarnane, siis leidsime kiiresti ühise keele. Olen küll Soomes sündinud, isa Raivo mängis Soomes klubis, kuid Tallinnas üles kasvanud ja pealinna noortevõistkonnas mängijaks sirgunud. Soovin oma kodulinna meeskonna eest võidelda ja mängida. Tahaksin võistkonda tuua juurde ühtsust ja kindlat mängustrateegiat. Ma loodan, et mina olen see mängija, kes suudab teha külma peaga otsuseid ning kaasmängijatele soodsaid olukordi luua. Ma ei liituks HC Tallinnaga, kui ma ei usuks, et meil on võimalik tulla Eesti meistriks juba järgmise kahe hooaja jooksul. Selle nimel olen valmis tööd tegema”, lausus Uku-Tanel Laast, kelle isa Raivo on olnud ka Eesti meeste koondise ja Riihimäki Cocksi peatreener.

LAAST SAAB RÜNNAKUL VÕISTKONNA AJUKS
“Mul on väga hea meel, et Uku meiega liitus. Eelmine debüüthooaeg näitas, et võistkonnas on olemas nooruse uljus, kõva tahtmine ja atleetlikkus, kuid just rünnakufaasis jäi mängu juhtimisest ja õigete otsuste tegemistest puudu. Enesekindlus, külmaverelisus ning kaasmängijatele soodsate olukordade loomine on Laastul veres ning ta on juba hästi treeningutel meeskonda sulandunud”, lausus tegevjuht Risto Lepp, kes võitis mängijana koos Laastuga hooajal 2011/2012 HC Kehra ridades nii Eesti karika, Eesti meistritiitli kui ka Balti liiga.

LAAST TEEB NÄDAVAHETUSEL DEBÜÜDI
Uku-Tanel Laastu on võimalik HC Tallinna ridades näha juba homsest, kui Kalevi Spordihallis algab kuni pühapäevani toimuv rahvusvaheline meeste käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2018. Lisaks HC Tallinnale osalevad kaheksa klubimeeskonna võistlusel Hammarby IF (Rootsi meistriliiga), St. Peterburg 2 (Venemaa esiliiga), Helsinki IFK (Soome meistriliiga), Granitas-Karys Kaunas (Leedu), HC Kehra Horizon Pulp&Paper, HC Viimsi/Tööriistamerket ja Aruküla/Audentes.

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE