Noorenduskuuri läbinud HC Tallinn teeb tööd tuleviku nimel

september 6, 2022

HC Tallinna esindusmeeskoond, kes osaleb tänavu Eesti karika- ja meistrivõistlustel, Balti liigas ja eurosarjas on kahe hooaja vahel läbinud noorenduskuuri. Klubi asutaja ja meeskonna peatreeneri kohusetäitja Risto Lepp vaatab allpool ette tulevale aastale.

“Oleme jõuliselt teinud noorenduskuuri tuleviku nimel ning tänavuseks on registreeritud v6istkonda 7 HC Tallinnas noormängijana alustanud käsipallurit ning lisaks 2 meie partnerklubis HC Tallas alustanud käsipallurit, kellele lisaks on meeskonnas leegionäridest ukrainlane, venelane ja valgevenelane. Eelmise hooaja võistkonnast on sel hooajal jätkamas vaid Markus Oliver Mädo, Kalev Kütt, Uladzislau Barylau ning Karmo Harju. Vajame veel paarile positsioonile tugevdust ning võistkond pole veel täielikult komplekteeritud. Samuti olen hetkel ise peatreeneri kohusetäitja seni kuni sobiva peatreeneri leian,” rääkis Risto Lepp võistkonnas toimunud muudatustest.

“Eesmärk on anda noortele julgelt võimalust meestega treenida ning mängida, kuna kahe hooaja pärast on kindel plaan luua ambitsioonikatest noortest koosnev professionaalne võistkond peamiselt pealinnas käsipalluriks sirgunud mängijatest. Oleme otsustanud võidelda selle eest, et Tallinnas oleks tulevikus jäädavalt täisprofessionaalne meeskond, kus saaksid ambitsioonikad noored võimaluse edasi arenda kuni tiivad välismaale viivad. Viimased aastad pole majandusliku ebakindluse tõttu olnud lihtsad suurt eelarvet kokku ajada, kuid me jonni ei jäta,” vaatas juhendaja ette lähiaastatele.

“Eks meile saab hooaja algus olema kindlasti krobeline ja ilmselt peame ebastabiilsusega arvestama. Uue meeskonna puhul võtab kokkumäng ja üksteisemõistmine aega. Peame kannatlikud olema ja oma asja ajama. Peaeesmärk võidelda ja pidevalt edasi areneda mitte pidevalt tabloole ja turniiritabelisse kiigata,” kommenteeris Risto Lepp seisu enne meistriliiga avapauku kolmapäeval HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi vastu.

Eesti käsipalli meistriliiga esimene voor:

06.09 19.00 Tapa Spordihoone SK Tapa/N.R Energy – Põlva Serviti
07.09 19.00 Aruküla Spordihoone Mistra – Viljandi HC
07.09 19.00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – HC Tallinn

Kõik mängud on nähtavad Eesti Käsipalliliidu Youtube-i kanalis!

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE