HC Tallinn sai kontrollmängudes Läti meistriga võidu ja kaotuse

september 1, 2020

HC Tallinn kohtus möödunud nädalavahetusel Tenax Dobelega Lätist, kes enne eelmise hooaja järsku lõppu juhtis kindlalt oma kodumaa meistrivõistlusi ning asetses Balti liiga tugevaimas grupis kõval kolmandal kohal.

Juba eelmisel hooajal mitme riigi koondislasega tugevnenud Tenax on sel hooajal tõenäoliselt veel oma ridadesse saamas eelmisel hooajal Riihimäe Cocksi esindanud Nils Kreicbergsi ja Flensburgi akadeemiast välja kasvanud Saksamaal pallinud Toms Lielaisi.

Laupäeval rahvusvahelise Tallinn Handball Cup-i raames toimunud esimeses kohtumises oli HC Tallinna meeste esindusvõistkond pingelises kohtumises lätlastest parem tulemusega 27:26 (16:15). Selles mängus oli meie resultatiivseimaks Markus Viitkar 9 väravaga, vastaste poolel skoorisid Versakovs ja Politeks kuuel korral.

Pühapäeval kohtusid võistkonnad uuesti Aruküla spordihoones ning sama tasavägises võitluses jäid seekord napilt peale Tenaxi mängijad 29:28.

“Vaatamata sellele, et meie jaoks oli tegemist selle hooaja esimeste ametlike sõprusmängudega, siis oli mängupilt päris ilus. Kui paberi peal oli paljude Läti koondislastega tugevdatud Dobele kindel favoriit, siis platsil suutsime nendega siiski võrdselt võidelda. Suurimat head meelt tegi, et meie noormängijad Kalev Kütt, Markus Viitkar ja Markus Oliver Mädo näitasid end positiivsest küljest,” ütles HC Tallinna peatreener Risto Lepp.

Sel hooajal ajaloolise sammu teinud HC Tallinn mängib juba septembri lõpus esimesed võõrsilmängud Soome liigas. Kodukamaral võõrustatakse Sõle spordikeskuses samas sarjas laupäeval 3. oktoobril GrIFK meeskonda. Eurosarjas, kus mängud edasi lükati, alustatakse novembris.

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE