Tallinn Men Handball Cup schedule & results (2nd day)

01 Sep Tallinn Men Handball Cup schedule & results (2nd day)

1

Päeva pingelisemas mängus olid vastamisi kodupubliku ees debüüdi teinud uus võistkond HC Tallinn ning Leedu kolmas Granitas-Karys Kaunas, kes viigistasid 23:23.

Avamängu alistas HC Tallinn 25:21 (14:10) HC Viimsi/Tööriistamarketi ning Kaunas oli parem soomlaste Vantaa Atlasest 28:23 (15:12). Viimsi omakorda alistas Atlase 21:20 (11:9). A-alagrupis juhivad HC Tallinn ja Granitas 3 punktiga, Viimsil on 2 ning Atlasel 0 punkti.

B-alagrupi tänases oodatuimas kohtumises alistas Viljandi HC 23:21 (11:9) HC Kehra Horizon/Pulp&Paperi. Avamängus olid viljandlased üle 32:27 (13:14) Audentes/Arukülast. Kehra kaotas täna ka St. Peterburgi 2 meeskonnale 17:21 (9:11). Peterburg omakorda alistas päeva viimases vastasseisus suurelt Aruküla/Audentes 26:11 (6:14). B-alagruppi juhib täiseduga Peterburg ja Viljandi 4 puntiga, Kehra ja Aruküla/Audentes pole punktiarve avanud.

Laupäeval toimuvad mängud Kalevi spordihallis kell 10:00 kuni 21:15. Pühapäeval peetakse 7-8. koha mäng kell 10, 5.-6. koha mäng kell 11:45, 3.-4. koha mäng kell 13:30 ja finaal kell 15:15. Turniirile on pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

Tallinn Men Handball Cup 2017 schedule and results:

Friday, September 1:
11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 21:25 (10:14)
12:20 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN) 28:23 (15:12)
13:40 St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:17 (10:9)
15:00 Viljandi HC – Aruküla/Audentes 32:27 (13:14)
16:20 Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket 20:21 (9:11)
17:40 HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU) 23:23 (11:12)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC 21:23 (9:11)
20:20 Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS) 11:26 (6:14)

Saturday, September 2:
10:00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN) 24:26 (12:13)
11:20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes 35:21 (16:11)
12:40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket 25:23 (12:11)
14:00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS) 21:27 (14:14)
16:20 B-semifinal 1: A3 HC Viimsi/Tööriistamarket – B4 Aruküla/Audentes 33:20 (18:9)
17:40 B-semifinal 2: B3 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – A4 Vantaa Atlas (FIN) 20:21 (9:11)
19:00 Semifinal 1: A1 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – B2 Viljandi HC 31:26 (15:13)
20:20 Semifinal 2: St. Peterburg HC 2 B1 – A2 HC Tallinn 21:27 (16:9)

Sunday, September 3:
10:00 Place 7-8 Aruküla/Audentes – HC Kehra Horizon Pulp&Paper
11:45 Place 5-6 HC Viimsi/Tööriistamarket – Atlas Vantaa (FIN)
13:30 Place 3-4 Viljandi HC – St. Peterburg (RUS)
15:15 Final Granitas-Karys Kaunas (LTU) – HC Tallinn

hctallinn.ee