Perepäev TTÜ 12.03.2017

hc-tallinn-perepäev-12märts (1)

Pühapäev, 12. märts 2017 toimub HC Tallinna traditsiooniline noorte perepäev TTÜ spordihoones, kuhu on oodatud kõik meie treeningutel käivad lapsed ning pereliikmed.

 

Kuupäev: pühapäev, 12. märts 2017
Asukoht: TTÜ spordihoone (Männiliiva 7, Tallinn)
Kell: 17:30 – 18:45 või 18:45 – 20:30 (sõltub lapse grupist, info allpool)

Tegevused:
– Uue klubisisese käsipalli võistlussüsteemi testturniir 5-6 erineval väljakul (lihtsad ja arengut soodustavad reeglid, lapsed mängivad omal tasemel vastastega, vähendatud arv mängijad, arenguks parim pall, punkte ei loeta, fair-play reeglid, kohtunikke ei ole ning eesmärk anda kõikidele võrdselt ja pingevabalt mänguaega)
– Lastevanemate üldkoosolek – konkreetsed tegevused, kuidas lapsevanemad saaksid oma grupile ja treenerile abiks olla
– Lapsevanemad saavad oma lapse grupi “staabis” luua omavahel tutvusi, samuti võimalus käsipallimängu proovida ja viskekiirust mõõta ka pereliikmetel. Võimalus riideid vahetada riietusruumis.
– Showprogrammiga osaleb rulluisuklubi Fox
– Võimalus proovida klubi sümboolikaga võistlusvormi, dresse jne + koha peal võimalus soetada lapsele isiklik pall!

Kuidas lapsevanemad saavad päevale kaasa aidata?
– Oleksime väga tänulikud (pole kohustuslik!) kui iga pere saaks tuua kaasa veidi suupisteid (nt perega koos ise tehtud kook või küpsetis sobib suurepäraselt), termosega kohvi, teed ning asetada need oma lapse treeningkoha staabi juurde. Klubi organiseerib iga laua peale ühekordsed topsid, taldrikud ja majapidamisrulli. Kaasa võetud asjad on teie treeningkoha pereliikmetele ja lastele!

hctallinn.ee