Poolfinaalidesse jõudsid Kaunas, Viljandi, Peterburg ja Tallinn

02 Sep Poolfinaalidesse jõudsid Kaunas, Viljandi, Peterburg ja Tallinn

HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas 23:23 (12:11)

Laupäeval jätkub Kalevi spordihallis rahvusvaheline nelja riigi käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup. Esimeses poolfinaalis kohtuvad kell 19:00 Leedu möödunud hooaja pronks Granitas-Karys Kaunas ja Eesti kolmas Viljandi HC. Kell 20:20 lähevad teises poolfinaalis vastamisi Venemaa esiliiga võistkond Peterburg HC 2 ning sel hooajal Eesti meistriliigas debüteeriv HC Tallinn.

Päeva tänases esimeses mängus kaotas turniiri korraldaja HC Tallinn 24:26 (12:13) Vantaa Atlasele, HC Kehra Horizon Pulp&Paper oli parem Aruküla/Audentesest 35:21 (16:11), Granitas-Karys Kaunas alistas HC Viimsi/Tööriistamarketi 25:23 (12:11) ja St. Peterburg 2 oli parem Viljandist 27:21 (14:14).

A-alagrupi võitis 5 punktiga Granitas, HC Tallinn kogus 3, Viimsi ja Atlas kogusid võrdselt 2 silma, kuid omavahelise mängus olid eestlased soomlastest paremad ning lõpetasid alagrupi kolmandana. B-alagrupi võitis täisedu 6 punktiga St. Peterburg, järgesid Viljandi HC 4, HC Kehra Horizon/Pulp&Paper 2 ning Aruküla/Audentes 0 silmaga.

Enne poolfinaali kohtuvad täna veel esimeses B-poolfinaalis kell 16:20 Viimsi ja Aruküla ning teises B-poolfinaalis lähevad vastamisi 17:40 Kehra ja Atlas.

Pühapäeval toimuvad kohamängud – kell 10 peetakse 7.-8. koha mäng, kell 11:45 5.-6. koha mäng, kell 13:30 3.-4. koha mäng ja kell 15:15 finaal.

RESULTS & SCHEDULE:
Friday, September 1:

11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 21:25 (10:14)
12:20 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN) 28:23 (15:12)
13:40 St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:17 (10:9)
15:00 Viljandi HC – Aruküla/Audentes 32:27 (13:14)
16:20 Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket 20:21 (9:11)
17:40 HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU) 23:23 (11:12)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC 21:23 (9:11)
20:20 Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS) 11:26 (6:14)

Saturday, September 2:
10:00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN) 24:26 (12:13)
11:20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes 35:21 (16:11)
12:40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket 25:23 (12:11)
14:00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS) 21:27 (14:14)
16:20 B-semifinal 1: A3 HC Viimsi/Tööriistamarket – B4 Aruküla/Audentes
17:40 B-semifinal 2: B3 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – A4 Vantaa Atlas (FIN)
19:00 Semifinal 1: A1 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – B2 Viljandi HC
20:20 Semifinal 2: St. Peterburg HC 2 B1 – A2 HC Tallinn

Sunday, September 3:
10:00 Place 7-8
11:45 Place 5-6
13:30 Place 3-4
15:15 Final

hctallinn.ee