Liikmemaksu info

header

Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool liikmemaksud hooajal 2017/2018.

TASUTA PROOVIKUU!
Esimese jooksva kuu treeningud on kõikidele seni mitte kunagi klubi treeningutel käinud lastele prooviperioodiks tasuta! Liitud septembris, siis september tasuta jne.

LIIKMEMAKSUD 2017/18:
3 x nädalas treenivad grupid (see oleneb grupist, mitte lapse treeningul käimise arvust!) – 35 EUR/kuu (eeldusel, et KOV sporditegevuse pearaha määratakse meile)
4 x nädalas treenivad grupid (see oleneb grupist, mitte lapse treeningul käimise arvust!) – 42 EUR/kuu (eeldusel, et KOV sporditegevuse pearaha määratakse meile)
NB! Liikmemaksud on kehtestatud treeninggrupi põhiselt ja tulenevalt grupi treeningute korrast nädalas (hctallinn.ee – NOORTEGRUPID – grupi täpne info). Liikmemaksu tasutakse ettemaksuna (nt. oktoobri liikmemaks tasutakse 10. oktoobriks).

SOODUSTUSED KEERULISE MAJANDUSLIKU SEISUGA PEREDELE
Lapsevanemal on võimalik esitada e-mail aadressile info@hctallinn.ee ja paluda kas -50% soodustust või siis täiesti tasuta treeningutel käimist. Vaatame avaldused üle ning alustame selle jaoks lisavahendite otsimist, et kõik lapsed saaksid meie treeningutest osa võtta.

ÕE-VENNA SOODUSTUS -50%
Perekonna teisele lapsele e. hiljem meie treeningutega liitunud lapsele oma grupi liikmemaks -50% ning kolmandale tasuta. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kirja, et vend-õde juba käib treeningutel ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage arved@hctallinn.ee.

SOODUSTUSED VAID 1 KORRA NÄDALAS TREENINGUL KÄIVALE LAPSELE
Kui laps väga soovib HC Tallinna treeningutel käia, kuid saab seda koolist või muudest kohustustest tulenevalt teha vaid 1 x nädalas, siis on võimalik saavutada klubiga erikokkulepe 23 EUR/kuu. Sel juhul peab lapsevanem konsulteerima oma grupi peatreeneriga telefoni teel ning treeneri nõusolekul saatma kirja ka raamatupidamisse arved@hctallinn.ee ning fikseerima kirjas sobiva päeva!

KOHALIKU OMAVALITSUSE SPORDITEGEVUSE TOETUS e. PEARAHA
Pearaha mõnele teisele klubile määrates lisandub õppemaksule 10 EUR kuus alates novembrist 2017. Pearaha määramise täpse informatsiooni edastame kõikidele senistele lapsevanematele ja uutele täpsemalt e-maili teel oktoobris 2017, et novembri 2017 liikmemaksu arved oleksid korrektsed. Pearaha määramine 2017 ja 2018 – http://hctallinn.ee/kohaliku-omavalitsuse-toetuse-e-pearaha-kinnitamine/ 

LIIKMEMAKSULT SAAB LAPSEVANEM 20% TAGASI
Käsipalliklubi HC Tallinn erahuvikool Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool on registreeritud käsipalli õppekava (kood: 124497) Haridus­ ja Teadusministeeriumis, mis annab lapsevanematele võimaluse saada õppemaksust 20% tulumaks tagasi. Klubi saadab andmed 1 kord aastas Maksu- ja Tolliametisse, lapsevanem näeb riigi poolt tagastatavat summat automaatselt tuludeklaratsiooni avades.
Kalkulatsioon:
treeningtasu 35 EUR/kuus (aastas 350 EUR) – lapsevanemad saavad riigilt tuludeklaratsiooniga tagasi 20% e. 7 EUR (hooajal 70 EUR) = treeningu tegelik hind lapsevanemale 28 EUR/kuus
treeningtasu 42 EUR/kuus (10 kuud – 420 EUR) – lapsevanemad saavad riigilt tuludeklaratsiooniga tagasi 20% e. 8,4 EUR (10 kuud – 84 EUR = treeningu tegelik hind lapsevanemale 33,6 EUR/kuus

LIIKMEMAKS 10 KUU EEST
Hooaja 2017/18 liikmemaks on kõikidele gruppidele 10 kuu eest – september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni. Treeningud toimuvad grupipõhiselt 1. september 2017 kuni 15. juuni 2018. Hooaja 2018/19 treeningud algavad 15. august 2018.

POOLAASTA VÕI AASTA LIIKMEMAKSU KORRAGA TASUMINE
Kes soovib mugavuse mõttes maksta ühe korraga ära mitme kuu treeningmaksu, siis võite seda ise teha, saatke selle kohane teada ka arved@hctallinn.ee ning järgmistel arvetel kajastub edaspidi juba ettemaksu näitav arve! Kui laps soovib treeningutelt loobuda, siis tuleb teil teavitada 1 kuu ette ja saame treeningutelt mitte käimise tasu tagastada. Korraga nt. 2017 aastal hooajamaksu 10 kuu eest ära tasumisel on võimalik teil saada 20% summast tuludeklaratsioonist juba kevadel 2018 tagasi.

TASUMISE INFO 
Liikmemaksu tuleb tasuda ka juhul, kui treeningutest on puudutud (välja arvatud kui meie treeningul on saadud trauma. Trauma puhul küsida arstilt tõend ja saata sellest mobiilipilt arved@hctallinn.ee. Sellisel juhul annuleerime vigastatud perioodi arve).

ARVEID VÄLJASTAME AUTOMAATSES SÜSTEEMIS
Liikmemaks tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks klubi arveldusarvele (nt oktoobri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. oktoobriks jne). Liikmemaksu arve saadetakse vanematele e-mailile.

LIIKMELISUSE LÕPETAMINE
Treeningutest loobumise korral peab lapsevanem helistama oma grupi treenerile (kui kätte ei saa, siis saatma sms-i) ning teatama loobumise põhjuse. Samuti tuleb info edastada e-maili teel arved@hctallinn.ee, et info edastada ka raamatupidamisse, kes lõpetab lepingu. Kui loobumisteade on saadetud arved@hctallinn.ee mailiaadressile hiljem kui 10. kuupäeval, siis on lapsevanem kohustatud ka sama kuu liikmemaksu tasuma.
NB! Treenerite kontaktid – TREENINGGRUPID – VALI GRUPP – sealt leiate treenerite kontaktid

Laagris (Saue vald) koordineerib käsipallitegevust ja väljastab arveid Laagri Huvialakool
Laagris HC Tallinna käsipalligrupiga liitumiseks tuleb registreerida nii meie klubi ankeedil http://hctallinn.ee/registreeru-treeningutele/ kui ka http://www.laagrihuvialakool.ee/registreeri-laps/ . Laagri treeningtasud otsustab Laagri Huvialakool.

hctallinn.ee