HC Tallinn kukutas karikasarjas Tartu Ülikooli ja jõudis Final 4 turniirile

november 20, 2018

HC Tallinn oli pühapäeval karikasarja veerandifinaali korduskohtumises teistkordselt üle Tartu Ülikoolist – 42:27. Erinevalt 36 väravaga kaotatud avapartiist, olid tartlaste võtmemängijad sel korral rivis ning kohtumisest kujunes küll pingevaba, ent tasavägisem.

Pealinlased said algul paari väravaga ette ja 4:4 viigiseisult tegid 7:0 vahespurdi.

Ülikooli võistkond sai mõõnast üle ning vähendas vaheajaks vahe viiele väravale, 18:13. Teisel poolajal kallutas HC Tallinn mängu selgelt enda kasuks, võttis 42:27 võidu ja edenes finaalturniirile üldskooriga 99:48. Võitjate kasuks viskas Sergei Glinka 9 ja Rainer Kelk kuus väravat, kaotajatest jäi Raiko Roosna ja Klaus Peeter Rüütli arvele seitse tabamust.

Tartus loositi paaridesse ka kahe nädala pärast Põlvas toimuva karikasarja finaalturniiri poolfinalistid. Laupäeval, 1. detsembril kohtub Põlva/Arcwood karikakaitsja Põlva Servitiga ning teises poolfinaalis lähevad vastamisi HC Tallinn ja Viljandi HC. Pühapäeval toimub pronksimäng ja kell 15 algav finaal.

Eesti karikavõistluste finaalturniir Põlvas:

1.12.   16:00  Põlva/Arcwood – Põlva Serviti

1.12.   18:00  HC Tallinn – Viljandi HC

2.12.   13:00  Pronksimäng

2.12.   15:00  Finaal

Pildil: Põlva/Arcwoodi meeskonnal on põhjust rõõmustamiseks – kolmeaastase vaheaja järel jõuti jälle karikasarja finaalturniirile. (Foto: Helin Potter/arhiiv).

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]