HC Tallinn alistas Raasiku uhkes spordihoones SK Tapa

detsember 12, 2018

HC Tallinn võitis Eesti meeste meistriliigas 32:19 (18:9) SK Tapa meeskonda.

Eesti karikavõitja HC Tallinn tegi sel korral SK Tapa jaoks teekonna mängule lühemaks ja võõrustas vastaseid Raasiku spordihoones. Kuue minutiga said pealinlased 3:0 ette ja kuigi Tapa tuli 3:2 järgi, siis järgmiseks üheksaks minutiks jäädi kuivale ning Tallinn tegi selle ajaga 8:0 vahespurdi. Vaheajavileks oli vahe sama ja seisuks 18:9.

Riietusruumist tulles jõudude vahekord oluliselt ei muutunud, Tallinn hoidis vahet turvaliselt üheksa-kümne värava peal ning alles lõpus rebis veidi enam eest, võttes 32:19 võidu. Robin Oberg viskas kuus, Johannes Treimanis viis ja Markus Viitkar neli väravat, Tapa kasuks jäi Vahur Oolupi arvele kuus tabamust, Ranet Nüüd sai kirja neli ja Marten Saar neli väravat.

handball.ee/hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]