HC Tallinn alistas Peterburgi ja kohtub finaalis Granitas-Karys Kaunasega!

03 Sep HC Tallinn alistas Peterburgi ja kohtub finaalis Granitas-Karys Kaunasega!

EXHIBITION

Kalevi spordihallis toimuval rahvusvahelisel meeste käsipalliturniiri Tallinn Men Handball Cup finaalis kohtuvad Eesti meistriliiga uustulnuk HC Tallinn ning Leedu pronksimeeskond Granitas-Karys Kaunas. 

HC Tallinn alistas poolfinaalis peale 9:16 kaotatud poolaega tugeva teise poolaja toel Venemaa tugevuselt teises liigas osalevad St. Peterburgi meeskonna 27:21 (9:16). Kaunas võitis teises poolfinaalis Viljandi HC 32:27 (15:13).

Pühapäeval kohtuvad kell 10:00 7.-8. koha mängus Aruküla/Audentes ja HC Kehra Horizon Pulp&Paper. Kell 11:45 algab 5-6. koha mäng HC Viimsi/Tööriistamarketi ja Soome klubi Atlas Vantaa vahel. Pronksimäng Viljandi HC ja St. Peterburgi vahel toimub kell 13:30 ja finaal HC Tallinn ja Granitas-Karys Kaunas vahel kell 15:15. Sissepääs Kalevi spordihalli on pealtvaatajatele tasuta.

Tulemused ja ajakava:
reede, 1. september
11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 21:25 (10:14)
12:20 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN) 28:23 (15:12)
13:40 St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:17 (10:9)
15:00 Viljandi HC – Aruküla/Audentes 32:27 (13:14)
16:20 Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket 20:21 (9:11)
17:40 HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU) 23:23 (11:12)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC 21:23 (9:11)
20:20 Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS) 11:26 (6:14)

laupäev, 2. september
10:00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN) 24:26 (12:13)
11:20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes 35:21 (16:11)
12:40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket 25:23 (12:11)
14:00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS) 21:27 (14:14)
16:20 B-poolfinaal 1: A3 HC Viimsi/Tööriistamarket – B4 Aruküla/Audentes 33:20 (18:9)
17:40 B-poolfinaal 2: B3 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – A4 Vantaa Atlas (FIN) 20:21 (9:11)
19:00 Poolfinaal 1: A1 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – B2 Viljandi HC 31:26 (15:13)
20:20 Poolfinaal 2: St. Peterburg HC 2 B1 – A2 HC Tallinn 21:27 (16:9)

pühapäev, 3. september
10:00 7-8. koha mäng: Aruküla/Audentes – HC Kehra Horizon Pulp&Paper
11:45 5-6. koha mäng: HC Viimsi/Tööriistamarket – Atlas Vantaa (FIN)
13:30 3-4. koha mäng: Viljandi HC – St. Peterburg (RUS)
15:15 Finaal Granitas-Karys Kaunas (LTU) – HC Tallinn

hctallinn.ee